Ślusarz

Wiele osób korzysta z usług ślusarzy, którzy nie spełniają ich oczekiwań, ale pogotowie zamkowe 24h, to zespól solidnych i kompetentnych fachowców. Jeśli masz problem z zamkiem, to nasz ślusarz pomoże Ci go rozwiązać w błyskawicznym tempie. Dysponujemy sprawną flotą pojazdów, które znajdują się na terenie całej Warszawy i okolic. Pracujemy całodobowo, również w dni świąteczne. Nigdy nie zawodzimy oczekiwań naszych klientów. Zawsze dojeżdżamy na czas i na miejsce. Pogotowie zamkowe 24h, to najlepszy wybór dla wymagających klientów!

Pogotowie zamkowe 24h – Twój osobisty ślusarz

Usługi ślusarskie to nasza pasja i powołanie. Szanujemy zdanie i opinie naszych klientów oraz dbamy o ich potrzeby. Awaryjne otwieranie mieszkań, montaż zamków czy wymiana zamków w drzwiach nie stanowią dla nas żadnych tajemnic. Naszą pracę cechuje najwyższy profesjonalizm oraz 100% skuteczność. Służymy radą, a także sprzedajemy, wymieniamy, naprawiamy i  konserwujemy wszelkiego typu zamki i wkładki do drzwi.

szerokie spectrum działania

Jesteśmy firmą, która działa na wielu płaszczyznach. Nasze usługi ślusarskie obejmują np.:

  • awaryjne otwieranie samochodów,
  • odblokowywanie zamków,
  • serwis zamków,
  • montaż zamków,
  • otwieranie sejfów ,
  • otwieranie drzwi antywłamaniowych.

Serwisujemy produkty wiodących marek: Dierre, Gerda, La Porte czy Witex. Jeśli nadal nie posiadasz  żadnej wkładki antywłamaniowej w swoich drzwiach, to pogotowie zamkowe 24h wybierze dla Ciebie najlepszą opcję z szerokiej gamy propozycji, takich marek jak: Evva, Abloy, Titan, Iseo, Winkhaus czy Multilock. Nieustannie poszerzamy i aktualizujemy swoja ofertę – wprowadzamy najlepsze „nowinki technologiczne”. Jeśli szukasz dobrego ślusarza – to trafiłeś w przysłowiową dziesiątkę!  Już dziś zapisz nasz numer telefonu!

POGOTOWIE ZAMKOWE 24H  TO ŚLUSARZE Z PASJĄ!