Porady – POGOTOWIE ZAMKOWE 24H

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów pogotowie zamkowe 24h udziela porad, dotyczących m.in. takich kwestii, jak: otwieranie zamków, wymiana zamków czy usługi ślusarskie.

POGOTOWIE ZAMKOWE 24H – ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA!

Janusz z Piaseczna: Kupiłem zamek na bazarze. Niestety nie pasuje do mojego modelu drzwi. Co mam zrobić?

Pogotowie zamkowe 24h: Zawsze służymy pomocą w wyborze odpowiedniego zamka, który jest idealnie dopasowany do danego typu i modelu drzwi. Wystarczy do nas zadzwonić!


Monika z Ursusa: Moja babcia posiada w domu sejf, zamykany na kluczyk, który gdzież zagubiła. Co w takiej sytuacji mogą Państwo mi doradzić?

Pogotowie zamkowe 24h: Otwieranie sejfów, to jedna z wielu naszych specjalności. Proszę z nami się skontaktować. Przyjedziemy natychmiast i profesjonalnie otworzymy  sejf bez konieczności naruszania jego konstrukcji.


Mariusz z Tarchomina: Moja żona często gubi klucze. Czy jest na to jakieś skuteczne rozwiązanie. Dodam, iż mamy bardzo duży dom z garażem.

Pogotowie zamkowe 24h: W naszym sklepie lock-key.pl może Pan zakupić zamek do drzwi, zbudowany w oparciu o technologię XXI wieku. Pańska żona raz na zawsze będzie mogła zapomnieć o noszeniu przy sobie kluczy, bowiem zamek ten otwiera urządzenie mobilne – smartfon lub Bluetooth.


Laura z Bielan: Poprzedni ślusarz,  podczas wymiany zamka, zniszczył mi lakierowane drzwi. Czy takie działania zawsze wiążą się z takimi startami?

Pogotowie zamkowe 24h: Nasz zespól to serwisanci, które dokonują wszelkich napraw czy zmiany zamków w sposób fachowy, solidny i pozbawiony ryzyka powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Warto zapisać nasz numer telefonu na przyszłość!


Mirosław z Woli: Dzisiaj o 4 nad ranem zablokował mi się kluczyk w stacyjce, w moim aucie. Zależy mi na szybkim wykonaniu usługi, ponieważ za trzy godziny muszę odebrać niepełnosprawną osobę z lotniska. Kiedy mogę liczyć na Państwa przyjazd? Dodam, że nie mieszkam w centrum Warszawy.

Pogotowie zamkowe 24h: Świadczymy nasze usługi przez całą dobę. Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz okolicach miasta. Dysponujemy flotą 5 samochodów, które błyskawicznie dojeżdżają na każde wezwanie, niezależnie od pory dnia, aury i innych czynników. Czekamy na Pana telefon!