Zamki, wkładki

20 – letnie doświadczenie na rynku usług ślusarskich uprawnia pogotowie zamkowe 24h do udzielania także porad w kwestii doboru odpowiedniego zamka czy wkładki do drzwi. W ramach naszej działalności oferujemy pomoc w doborze takich elementów,  jak: drzwi, zamki do drzwi, wkładki do drzwi. Polecamy tylko najlepsze zabezpieczenia, które pozwolą Ci osiągnąć 100% satysfakcji z otrzymanego produktu i usługi! Zawsze działamy kompleksowo – doradzamy, montujemy, konserwujemy I naprawiamy!

Nasze zamki, wkładki  –  Twoje zadowolenie

W swojej ofercie posiadamy zamki i wkładki do drzwi, wiodących producentów zabezpieczeń: Gerda, CR, Jania, Omega, Lob, Optimus, Rom, Taurus oraz Winkhause. Wiemy wszystko na temat takich kwestii, jak: montaż zamków czy wymiana zamków. Usługę poprzedzamy rzetelnym wywiadem z klientem, dzięki czemu poznajemy jego oczekiwania i staramy się je dostosować do posiadanych w naszej ofercie zabezpieczeń. Wszystkie nasze działania mają na celu profesjonalną realizację powierzonego nam zadania.

Zamki, wkładki – bogata oferta

Posiadamy całą gamę zamków i wkładek, które możesz zakupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lockey.pl. Bazujemy tylko na produktach najwyższej klasy, niezawodnych i trwałych. Jest to asortyment w pełni certyfikowany. W ofercie sklepu posiadamy także innowacyjne systemy zabezpieczeń, wykonane w oparciu o najnowszą technologię XXI wieku..

POGOTOWIE ZAMKOWE 24H – gwarantujemy ci spokój i bezpieczeństwo

Pogotowie zamkowe 24h pozwala zaoszczędzić Ci czas i pieniądze. Pracujemy cała dobę. Wypracowany przez nas system pracy z klientem, w temacie zamków i  wkładek do drzwi, opiera się na:

  • doradztwie,
  • sprzedaży,
  • montażu,
  • wymianie,
  • naprawie,
  • konserwacji.

Zaufały nam już tysiące klientów. Przekonaj się dlaczego i skorzystaj z naszych usług!

Pogotowie zamkowe 24h to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa.