System Master Key

Pogotowie zamkowe 24h nieustannie rozszerza zakres świadczonych usług. Nasza działalność obejmuje m.in.: awaryjne otwieranie mieszkań, odblokowywanie zamków, usługi ślusarskie, itp. Do naszej oferty wprowadziliśmy także innowacyjne systemy Master Key! A wszystko to w przystępnych cenach i w krótkim czasie realizacji!

system Master key – rozwiązanie na miarę XXi wieku

Systemy Master Key, to wyjątkowe produkty od wiodących producentów takich, jak DOM czy EVVA. Zaufały im miliony klientów na całej kuli ziemskiej.  System Master Key to jeden klucz do wielu pomieszczeń. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych apartamentowcach, penthausach, domach czy willach, a także okaże się przydatne dla posiadaczy bram i garaży. Master Key przyda się również, gdy potrzebujesz otwarcia jednym kluczem, wszystkich pomieszczeń wewnątrz danego systemu. To opcja stworzona dla zakładów przemysłowych lub biur. W systemie można także podporządkować klika grup kluczy głównemu kluczowi Master, który obsługuje cały system. Dzięki temu, rozwiązanie to  jest bardzo przydatne w przypadku dużych organizacji, korporacji, szpitali czy dużych budynków przemysłowych.

pogotowie zamkowe 24h – instalacja systemu master key

Master Key to systemy, umożliwiające otwieranie kliku do nawet kilkunastu drzwi tylko jednym kluczem. To genialne i zarazem bardzo nieskomplikowane rozwiązanie. Jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania, to zespól naszych technologów jest do Twojej dyspozycji przez 24h na dobę. Nasza wiedza na temat systemów Master Key pozwala nam stworzyć idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta rozwiązanie.

SYSTEM MASTER KEY – WYGODA I NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO!