Serwis Laporte

Pogotowie zamkowe 24h w ramach swych usług, obejmuje pełnym serwisowaniem produkty firmy La Porte, które cenione są na świecie za ich wyjątkową jakość oraz trwałość. La Porte w 2018 roku obchodzi 34 lata istnienia na rynku zabezpieczeń. Produkty tej firmy cechuje szczególna estetyka wykonania oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. La Porte korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych. Tak luksusowy sprzęt nie może być objęty serwisem przez osoby, które nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Tylko fachowy zespół pogotowie zamkowe 24h pomoże Ci właściwie zadbać o drzwi tej marki.  Liczne szkolenia, kursy i certyfikaty świadczą o tym,  że na bieżąco uzupełniamy wiedzę na temat produktów La Porte. Możesz nam zaufać!

LA PORTE – doskonałość w każdym calu

Estetyczne, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne wyroby firmy La Porte zdobyły już rzesze sympatyków – znajdują zastosowanie, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i instytucjach publicznych, urzędach  czy gabinetach.

Pogotowie zamkowe 24 h – błyskawiczny serwis LA PORTE

  • Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, pogotowie zamkowe 24 h, oferuje szybki serwis produktów La Porte, który oparty jest na najwyższym profesjonalizmie i starannym przygotowaniu. Naszą zasadą jest działanie tylko w tych obszarach, w których posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Nie dajemy pustych obietnic, tylko realne usługi! Zajmujemy się m.in.:
  • pełną konserwacją produktów La Porte,
  • naprawą drzwi antywłamaniowych firmy La Porte,
  • montażem drzwi marki La Porte.

Jeśli posiadasz produkty firmy La Porte i poszukujesz natychmiastowego serwisu, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!