Serwis Gerda

Pogotowie zamkowe 24h od lat serwisuje produkty firmy Gerda. Ten polski producent, o światowej renomie, ma w swojej ofercie najwyższej klasy drzwi, zamki do drzwi i wkładki. Ponad 30 lat na rynku zabezpieczeń zaowocowało tym, że firma stała się polskim liderem w tej dziedzinie. Gerda oferuje produkty niezwykle trwałe i bardzo solidne. Każdy posiadacz produktów Gerda jest jednocześnie posiadaczem gwarancji najwyższej jakości wyrobów oraz bezpieczeństwa.

GERDA – POLSKI lider zabezpieczeń

Firma Gerda powstała w Polsce, w roku 1987 roku. Od tego czasu oferuje najwyższą jakość produktów, które mają na celu zabezpieczenie mienia i ochronę osób. Innowacyjne podejście do technologii produkcji zamków i drzwi antywłamaniowych sprawiło, iż Gerda szybko zyskała ogromne rzesze klientów w kraju i za granicą. Działania tej firmie cechuje nieustanny rozwój i poszerzanie usług, tak, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Firma Gerda stale poszukuje nowych rozwiązań.  Stawia na nowoczesne technologie. Jej produkty zostały opatrzone certyfikatem NATO oraz Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Pogotowie zamkowe 24 h to Serwis Gerda w całej Warszawie

Pogotowie zamkowe 24h zajmuje się kompleksowym serwisem Gerda, w ramach którego wykonujemy:

  • naprawy zamków i wkładek Gerda,
  • wymianę zamków i wkładek Gerda,
  • szeroko pojętą konserwację produktów tego producenta.

Nasza firma bardzo ceni sobie markę Gerda. Rodzime produkty, tak renomowanych firm, jak Gerda,  rekomendujemy naszym klientom na pierwszym miejscu.

Jeśli posiadasz wyroby firmy Gerda i jesteś zainteresowany ich serwisem, to zadzwoń do nas koniecznie!